صفحه نخست
ارتباط با ما
سؤالات متداول
نقشه سایت
Alexandrite (Apogee)
<
 
 
صفحه مناسب چاپ
Alexandrite لیزر

لیزر الکساندریت دستگاهی است که ویژه از بین بردن موهای زائد با بالاترین کارآیی و حداقل عوارض تولید شده است . این دستگاه قادر است موهای زائد بدن را از بین ببرد . به دلیل قابلیت انتخاب Pulse Duration بسیار متنوع می توان به نحو موثری ابن نوع لیزر را هم برای موهای نازک و روشن و هم برای موهای ضخیم و تیره به کار برد .

به علاوه دستگاه قابلیت تنظیم برای پوست روشن یا تیره را دارد . در حال حاضر لیزر الکساندریت سریعترین ، موثرترین و کم خطرترین لیزر موجود در دنیا برای درمان موهای زائد به شمار می رود .در یک زمان بسیار کوتاه (در حد هزارم ثانیه )نور لیزر با شدت بالا به پوست می تابد و به طور همزمان ده ها فولیکول مورا تخریب می کند . اغلب موهای تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند و شمابقی موها در عرض 1 تا 2 هفته خود به خود ریزش پیدا می کنند.

قبل از عمل
 
بعد از عمل
 

برحسب اینکه پزشک چه پارامتر هایی را در دستگاه انتخاب نماید می توان موهای زائد تمامی نواحی بدن (چانه- لب فوقانی- گونه ها- گوشها- پیشانی- گردن- دست و پا- زیربغل- سینه- شکم- پشت و یا ناحیه کشاله ران)را با این روش درمان کرد.

لیزر Apogee موجود در کلینیک مهرگان در حال حاضر بهترین و پیشرفته ترین لیزر الکساندریت موجود در دنیا محسوب می شود . این لیزر ساخت شرکت Cynosure آمریکا و دارای تائیدیه FDA می باشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این لیزر می توانید به سایت www.cynosure.com مراجعه کنید.

قبل از عمل
 
بعد از عمل
 

صفحه مناسب چاپ
   
 
www.mehreganlaserclinic.com © 2006-2013 All Rights Reserved --- Designed and Powered by ZAMAN