صفحه نخست
ارتباط با ما
سؤالات متداول
نقشه سایت
(Intracel) دستگاه
<
 
 
صفحه مناسب چاپ
intracel

تکنولوژی: FRM
(Fractional Radiofrequency Micronedle)

FRM سیستم جدیدی از تکنولوژی RF است که با انتقال انرژی به لایه های پایین پوست بدون آسیب به اپیدرم درمان مؤثرتری را ارائه میکند. این دستگاه دارای سوزنهای بسیار ظریفی میباشد که انرژی RF را برای ایجاد اثر حرارتی در بافت هدف به درم میرساند.
سیستم فرکشنال رادیوفرکانسی به طور مکانیکی و حرارتی ستونهای آسیب دیدهای در درم عمقی ایجاد میکند. از آنجایی که نواحی اطراف ستونهای ایجاد شده جهت انتقال حرارت آسیبی ندیده اند فرآیند بهبود بسیار سریعتر خواهد بود و التهاب و تورم کمتری پس از درمان وجود دارد. در ضمن به واسطه بای پس کردن اپیدرم هیچگونه پیگمانتاسیونی در سطح پوست به وجود نخواهد آمد.
Alexandrite لیزر قطر سوزنها در این سیستم 120 میکرون میباشد که کمترین آسیب را در بافت اپیدرم ایجاد مینماید. عمق نفوذ این سوزنها قابل تنظیم است و از 5/0 تا 2 میلیمتر تغییر مینماید، اما تنها از 3/0 میلیمتر انتهایی سوزنها تابش رادیوفرکانسی صورت میگیرد که قطری حدود 20 میکرون دارد و در ناحیه هدف (درم) قرار میگیرد و بقیه طول سوزن عایق میباشد. امواج رادیو فرکانسی از قطب مثبت ساطع میشود و به وسیله قطبهای منفی مجاور جمع آوری میگردد. به این ترتیب الگوی تابش مطابق شکل زیر میباشد.


میزان نفوذ سوزن در بافت بر طبق جدول زیر است:

table

صفحه مناسب چاپ
   
 
www.mehreganlaserclinic.com © 2006-2013 All Rights Reserved --- Designed and Powered by ZAMAN