صفحه نخست
ارتباط با ما
سؤالات متداول
نقشه سایت
   
سایر خدمات
 
 
صفحه مناسب چاپ

Dermaroller

دستگاهی جدید جهت درمان جای جوش (Acne Scar) و کاهش چین و چروک (جوانسازی پوست) میباشد.

کرایوتراپی

کرایوتراپی یا فریز کردن جهت از بین بردن ضایعات مختلف نظیر زگیل، خالهای گوشتی کوچک و غیره صورت میگیرد.

مزوتراپی

یکی از کاربردهای مزوتراپی درمان سلولیت و کاهش وزن و نیز لاغری موضعی (کاهش سایز) میباشند.

تزریق ژل

برای از بین بردن خط اخم و صاف کردن چینهای عمیق دو طرف دهان، پر کردن اسکارهای فرورفته، برجسته کردن گونه و حجم دادن لب در حال حاضر بهترین روش در سراسر دنیا تزریق ژل هیالورونیک اسید است که توسط متخصصین پوست تزریق میشود. این نوع ژلها از جمله ژلهایی هستند که نیازی به تست حساسیت ندارند، آلرژی ایجاد نمیکنند و در زیر پوست حرکت و ریزش ندارند.

میکرودرم ابرژن

در این روش در عرض مدت 10 تا 15 دقیقه لایه های سطحی و مرده پوست برداشته میشود و با تحریک فیبروپلاست ها و کلاژن سازی پوست جوانتر و شادابتر میگردد. درمان با جلسات متناوب میتواند جای زخمهای قدیمی، جای جوش و چروکهای ظریف و سطحی را برطرف کند. عمل میکرودرم ابرژن در کلینیک لیزر مهرگان تنها توسط متخصصان پوست انجام میشود.

نوردرمانی(اشعه درمانی UV)

امروزه اشعه ماورای بنفش (UV) به عنوان یکی از مؤثرترین و بیخطرترین درمان بیماریهای پوستی نظیر پسوریازیس، ویتیلیگو، اگزما و پاراپسوریازیس و لنفوم پوستی شناخته شده است. کلینیک لیزر مهرگان با دارا بودن دستگاه Row Band UVB چپ و UVA موضعی و دستگاه مخصوص اشعه درمانی کل بدن یکی از مراکز اشعه درمانی در کشور میباشد.

Iontopheresis

دستگاهی جهت کاهش تعریق کف دست و پا میباشد.

تزریق دسپورت (Dysport)

بسیاری از خطوطی که با گذشت زمان در سطح پوست ظاهر میشوند در اصل خطوط دینامیکی (Dynamic Lines) هستند که بر اثر انقباضهای مکرر عضلات صورت به وجود آمده اند. این خطوط بیشتر از همه در بین ابروها (خط اخم)، وسط پیشانی، خطوط عرضی و متعدد پیشانی و گوشه چشمها ایجاد میشوند. امروزه بهترین درمان برای از بین بردن این خطوط تزریق بوتولینوم توکسین (Dysport) است. لازم به ذکر است تنها بوتولینوم توکسین که مجوز رسمی واردات در ایران را دارا است نوع Dysport آن است که در کلینیک لیزر مهرگان فقط از این نوع محصول استفاده میگردد.

ریزش مو ترمیم مو

افرادی که متوجه ریزش موها، نازک شدگی آنها و کنده شدن تعداد زیادی از آنها روی شانه یا برس میشوند باید با یک درماتولوژیست مشاوره کنند زیرا با یک تشخیص صحیح به این افراد میتوان کمک کرد. درماتولوژیست با بررسی علت ریزش موی فرد به این نتیجه خواهد رسید که آیا پروسه ریزش موی فرد احتیاج به درمان طبی خواهد داشت یا خود به خود برطرف خواهد شد.

رشد موی نرمال
حدود 90% موها در هر برهه زمانی در حال رشد هستند و فاز رشد بین 6-2 سال طول میکشد. 10% موها در فاز استراحت هستند که 3-2 ماه به طول میانجامد و در انتهای این فاز موها میریزند. وقتی موها میریزند، موی جدید از همان فولیکول جایگزین میشود و سیکل رشد مجدداً آغاز میشود. موی سر هر ماه 2/1 اینچ رشد میکند اما با افزایش سن سرعت رشد مو کاهش می یابد. اکثر ریزش موها به علت سیکل نرمال موهاست که حدود 100-50 تار مو در روز مورد انتظار است و نشانه هشدار نیست.

علل ریزش موی افزایش یافته
افزایش ریزش مو علل مختلفی دارد، در برخی انواع موها خود به خود مجدداً رشد خواهند کرد در حالیکه در انواع دیگر ریزش باید توسط درماتولوژیست درمان شود. برای انواعی از ریزش مو در حال حاضر درمان قطعی وجود ندارد هرچند تحقیقات در حال انجام، نتایج امیدوار کنندهای در آینده به ارمغان خواهد آورد.

کاشت مو

جراحی کاشت مو براساس «نفوذ و غلبه موی دهنده» صورت میگیرد. به این معنی که موی ناحیه سالم (بانک مو) وقتی به ناحیه بدون مو در منطقه گیرنده پیوند، کاشته شود ریشه خواهد گرفت و رشد میکند.

  • برداشتن مو به صورت نوارهایی از نواحی حاوی مو از پشت سر که به عنوان منطقه دهنده خوانده میشود و در تمام طول عمر مو در این مناطق رشد خواهد کرد.
  • ترمیم منطقه دهنده که معمولاً ایجاد یک اسکار باریک میکند که با موی رویش پوشانده و پنهان خواهد شد.
  • برداشت کردن از نوار حاوی مو و تقسیم کردن به صورت گرافت هایی برای جایگزینی در مناطق بدون مو میزان پوشاندن وابسته به وسعت منطقه بدون مو و روش خاص مورد استفاده متفاوت است. ظرف یک ماه اکثریت موهای کاشته شده میریزند و حدود 2 ماه دیگر، مو شروع به رشد میکند و با یک سرعت نرمال رشد میکند. بعد از 6 ماه، موهای کاشته شده ظاهر طبیعی میگیرند.

امروزه کاشت مو به دو روش FUT و FIT (Fue) انجام میشود.
در روش FUT یک نوار از پوست ناحیه پشت سر برداشته میشود و به قطعات بسیار کوچک به نام گرافت تقسیم میشود که حاوی یک مو (میکرو گرافت) و یا دو یا سه مو (مینی گرافت) میباشد و سپس گرافتها در نواحی که موی سر ریخته کاشته میشود.
در روش FIT (Fue) بدون برش این کار انجام میشود و گرافتها با وسیله بسیار ظریفی به صورت میکرو و یا مینی گرافت برداشته شده و در نواحی فاقد مو کاشته میشود.
امروزه پزشکان متخصص پوست ماهر و باتجربه از هر دو شیوه و با توجه به نیاز بیمار در جهت ترمیم نواحی بی مو در سر و ابرو استفاده میکنند. گاهی لازم است از هر دو روش در یک فرد استفاده کرد و به صورت ترکیبی مو را کاشت.

صفحه مناسب چاپ
   
 
www.mehreganlaserclinic.com © 2006-2013 All Rights Reserved --- Designed and Powered by ZAMAN