صفحه نخست
ارتباط با ما
سؤالات متداول
نقشه سایت
Smoothcool
<
 
 
صفحه مناسب چاپ
Smoothcool لیزر

سیستم Smoothcool مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی و طراحی در دنیای IPL و نیز دارای مجوز FDA آمریکا میباشد.

از ویژگیهای منحصر به فرد که موجب ارتقا بخشیدن سطح کیفی درمان با این دستگاه میشود، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. سیستم Cooling هوشمند: Smooth cool تنها دستگاه IPL موجود در سطح بازارهای جهانی است که دارای این تکنولوژی میباشد. به همین خاطر در طول درمان عوارضی نظیر درد و سوختگی و التهاب سطح پوست و... به حداقل میرسد.
  2. بالاترین سطح انرژی نسبت به سایر دستگاه های IPL: با توجه به میزان بالای انرژی و نیز با تکیه بر تکنولوژی Cooling هوشمند، Smoothcool دستگاهی ایدهآل به منظور درمانهای موهای زائد به ویژه موهای نازک خانمها و موهای متراکم و ضخیم آقایان به شمار میرود.
  3. بزرگترین سطح مقطع در مقایسه با دیگر IPLهای موجود در بازار: این مزیت باعث افزایش عمق نفوذ انرژی در سطح مورد نظر و در نتیجه تأثیر بهتر آن میشود و همچنین به علت سطح مقطع مناسب، طول مدت درمان را نیز سرعت میبخشد.

این دستگاه مناسب برای:
از بین بردن موهای زائد با هر نوع ضخامت و هر نوع تیپ پوستی
برطرف کننده لکههای سطحی پوست
برطرف کننده ضایعات عروقی سطحی
از بین بردن جوشهای فعال
جوانسازی

نحوه تأثیر Smoothcool بر روی لکه های پوستی
گرمای تابیده شده از Smoothcool توسط اکسی هموگلوبین خون جذب میشود و باعث گرم شدن عروق خونی تا مرز 70 درجه سانتیگراد میگردد این گرما بدون آسیب رساندن به بافتهای مجاور باعث تخریب عروق خونی میگردد.

نحوه تأثیر Smoothcool در جوانسازی و بستن منافذ پوست
گرمای حاصل از Smoothcool با تأثیر مستقیم بر کلاژنها و ایجاد انقباض در ساختار آن و نیز با تحریک فیبروبلاستها (سلولهای سازنده کلاژن) باعث از بین رفتن چین و چروکها و همچنین کشیدگی و انقباض پوست میشود. (رشته کلاژن از نوعی پروتئین ساخته شده اند که باعث قوام پوست میگردد.)

صفحه مناسب چاپ
   
 
www.mehreganlaserclinic.com © 2006-2013 All Rights Reserved --- Designed and Powered by ZAMAN