صفحه نخست
ارتباط با ما
سؤالات متداول
نقشه سایت
(Spider Veins) وریدهای سطحی پا
<
 
 
صفحه مناسب چاپ

اتساع مویرگها و وریدهای کوچک پا اصطلاحا Telangictasia نامیده می شود.

دراین بیماری رگهای آبی رنگ تا بنفش رنگ سطحی به ابعاد مختلف و به تعداد کم یا زیاد در ساق پا ، پشت زانو و رانها نمایان می شود . علت اصلی این حالت افزایش سن و ایستادن به مدت طولانی است . شکل ظاهری نامطلوب این وریدها سبب شده است که اغلب افراد مبتلا به دنبال راه حلی برای درمان باشند . سابقا تنها راه درمان این رگها تزریق مواد Sclerosing یا جراحی بود ولی امروزه با استفاده از لیزر می توان به راحتی و معمولا بدون زخم یا خونریزی این رگها را درمان کرد . دراین روش اشعه لیزر به سطح پوست می تابد وارد رگهای ریز سطحی میشود و اختصاصا جذب هموگلوبین موجود در عروق می گردد .بدین ترتیب و با کمترین عارضه ای ،رگها تخریب می شوند . درمان وریدهای پا با لیزر کمی درد دارد و دستگاه لیزر مجهز به سیستم خنک کننده ای است که سوزش مختصر به هنگام درمان را به حداقل می رساند.

قبل از عمل
 
بعد از عمل
 

در کلینیک مهرگان درمان وریدهای واریسی پا با چهار نوع لیزر IPL(Vasculight) ، Nd:YAG(Depilase) ، PDL(V Star) ، Nd:YAG(Vasculight ) انجام می شود.

اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از عمل :

در مدت دو هفته قبل از عمل نباید از داروهایی نظیر آسپرین ، ویتامین E ، کلوپیدوگرل ، یا داروهای مشابه که مانع لخته شدن خون می شوند استفاده کرد . در صورتی که تحت درمان با چنین داروهایی می باشید حتما باید این موضوع را با پزشک معالج خود یاداوری کنید.

صفحه مناسب چاپ
   
 
www.mehreganlaserclinic.com © 2006-2013 All Rights Reserved --- Designed and Powered by ZAMAN