شنبه الی پنجشنبه 9:00 تا 6:00 عصر

لیزر Smoothcool

سیستم Smoothcool مجهز به پیشرفته ترین تکنولوژی و طراحی در دنیای IPL و نیز دارای مجوز FDA آمریکا میباشد.

از ویژگیهای منحصر به فرد که موجب ارتقا بخشیدن سطح کیفی درمان با این دستگاه میشود، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم Cooling هوشمند: Smooth cool تنها دستگاه IPL موجود در سطح بازارهای جهانی است که دارای این تکنولوژی میباشد. به همین خاطر در طول درمان عوارضی نظیر درد و سوختگی و التهاب سطح پوست و... به حداقل میرسد.
بالاترین سطح انرژی نسبت به سایر دستگاه های IPL: با توجه به میزان بالای انرژی و نیز با تکیه بر تکنولوژی Cooling هوشمند، Smoothcool دستگاهی ایدهآل به منظور درمانهای موهای زائد به ویژه موهای نازک خانمها و موهای متراکم و ضخیم آقایان به شمار میرود.
بزرگترین سطح مقطع در مقایسه با دیگر IPLهای موجود در بازار: این مزیت باعث افزایش عمق نفوذ انرژی در سطح مورد نظر و در نتیجه تأثیر بهتر آن میشود و همچنین به علت سطح مقطع مناسب، طول مدت درمان را نیز سرعت میبخشد.

این دستگاه مناسب برای:

  • از بین بردن موهای زائد با هر نوع ضخامت و هر نوع تیپ پوستی
  • برطرف کننده لکههای سطحی پوست
  • برطرف کننده ضایعات عروقی سطحی
  • از بین بردن جوشهای فعال
  • جوانسازی

نحوه تأثیر Smoothcool بر روی لکه های پوستی
گرمای تابیده شده از Smoothcool توسط اکسی هموگلوبین خون جذب میشود و باعث گرم شدن عروق خونی تا مرز 70 درجه سانتیگراد میگردد این گرما بدون آسیب رساندن به بافتهای مجاور باعث تخریب عروق خونی میگردد.

نحوه تأثیر Smoothcool در جوانسازی و بستن منافذ پوست
گرمای حاصل از Smoothcool با تأثیر مستقیم بر کلاژنها و ایجاد انقباض در ساختار آن و نیز با تحریک فیبروبلاستها (سلولهای سازنده کلاژن) باعث از بین رفتن چین و چروکها و همچنین کشیدگی و انقباض پوست میشود. (رشته کلاژن از نوعی پروتئین ساخته شده اند که باعث قوام پوست میگردد.)

مشاوره با متخصصین ما

کادر پزشکی متخصص و مجرب کلینیک تخصصی پوست و لیزر مهرگان پیوسته در ساعات اداری آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. به همین منظور میتوانید به صورت آنلاین از مشاوره پزشکان بهره مند شوید.

ساعات کاری

  • ویزیت و مشاوره 8 صبح تا 8 عصر
  • شنبه - چهارشنبه 9 صبح تا 8 عصر
  • پنجشنبه - جمعه تعطیل

آخرین مطالب