شنبه الی پنجشنبه 9:00 تا 6:00 عصر

دستگاه Tripollar

Lifting و جوانسازی پوست با تکنیک رادیوفرکوئنسی Tripollar (Regen) : تکنولوژی نوین Tripollar Radio Frequency (RF) حتی فقط پس از یک بار درمان سفتی پوست قابل مشاهده است. از نظر پزشکی ثابت شده که در همه انواع پوست کلاژنها را بازسازی میکند و باعث سفتی و قوام پوست میشود و تمام قسمتهای بافت پوست را بهبود میبخشد. Tripollar میتواند پوست صورت، گردن، بازو و شکمتان را تدریجاً و به طور مؤثر سفت کند. Tripollar راه حل ایدهآلی است که ظاهرتان را زیباتر کنید و خود را از علائم پیری رها کنید. این درمان غیرتخریبی، آسان و مطمئن است.

تفاوت این روش با دیگر روشها چیست؟

Tripollar RF با تکنیک جدید و بالای خود بافتهای سطحی و عمیق را همزمان تحت تأثیر قرار داده و باعث انقباض آن میشود. بهعلاوه مثل روشهای پیشین احتیاجی به کولینگ (سیستم خنک کننده) نیست. از آن رو تمام انرژی را برای بهترین و سریعترین نتیجه ممکن به کار میبرد. سرانجام نتیجهاش درمانی مطمئنتر با تأثیرات قابل مشاهده فوری پس از اولین درمان است. ارائه درمانی که به مراجعات کمتری نیاز دارد صرفهجویی در وقت و هزینه است.

مشاوره با متخصصین ما

کادر پزشکی متخصص و مجرب کلینیک تخصصی پوست و لیزر مهرگان پیوسته در ساعات اداری آماده پاسخگویی به شما عزیزان است. به همین منظور میتوانید به صورت آنلاین از مشاوره پزشکان بهره مند شوید.

ساعات کاری

  • ویزیت و مشاوره 8 صبح تا 8 عصر
  • شنبه - چهارشنبه 9 صبح تا 8 عصر
  • پنجشنبه - جمعه تعطیل